22 Σπάνιες στιγμές που οι διάσημοι φέρθηκαν σαν απλοί καθημερινοί άνθρωποι.

Advertisement
22 Σπάνιες στιγμές που οι διάσημοι φέρθηκαν σαν απλοί καθημερινοί άνθρωποι.
Advertisement

Δείτε παρακάτω 

1. Όταν η Anna Kendrick γνώρισε την Beyoncé και δημιούργησε μια καρδούλα για να θυμάται τη στιγμή.

#FanGirlOfTheYear 😍😍😍😍 @beyonce

Μια φωτογραφία που δημοσίευσε ο χρήστης Anna Kendrick (@annakendrick47) στις Ιαν 27, 2014, 1:40μμ PST

2. Η Leslie Jones όταν γνωρίζει κάποιον διάσημο, βγάζει μαζί του selfie και την ανεβάζει στο Instagram.

@niecynash1 CHEAH!! Μια φωτογραφία που δημοσίευσε ο χρήστης Leslie Jones (@lesdogggg) στις Ιούλ 1, 2016, 6:20πμ PDT

3. Γίνεται συνέχεια!

Baes!!

Μια φωτογραφία που δημοσίευσε ο χρήστης Leslie Jones (@lesdogggg) στις Φεβ 14, 2016, 2:13πμ PST

4. Όταν η Blake Lively μιλούσε με τις σάλτσες ντομάτας.

I swear I have friends. Μια φωτογραφία που δημοσίευσε ο χρήστης Blake Lively (@blakelively) στις Ιαν 14, 2016, 2:32μμ PST

5. Όταν ο John Legend έφερε στην Chrissy Teigen ένα τεράστιο κεφαλοτύρι για δώρο Χριστουγέννων!

John got me my lifetime dream for Christmas! A cheese wheel to dump pasta and risotto in for years to come! My tableside serving game is bout to be liiiiiit! Heading out to relax with the fam now woohoo! ❤️🌴☀️

Μια φωτογραφία που δημοσίευσε ο χρήστης chrissy teigen (@chrissyteigen) στις Δεκ 19, 2015, 4:04μμ PST

6. Και όταν εκείνη δημοσίευσε αυτό το τεράστιο μπουρίτο!

This burrito is like those rats that survive nuclear attacks Μια φωτογραφία που δημοσίευσε ο χρήστης chrissy teigen (@chrissyteigen) στις Δεκ 3, 2015, 1:54μμ PST

7. Όταν η Demi Lovato κρυολόγησε και έβαλε βαμβάκι στα ρουθούνια της.

When you snow mobile with a cold….. Nose tampons from @DevonneByDemi coming soon… 🍜❄️🌨

Μια φωτογραφία που δημοσίευσε ο χρήστης Demi Lovato (@ddlovato) στις Ιαν 7, 2016, 2:21μμ PST

8. Όταν η Taylor Swift ξύπνησε για να ταξιδέψει στις 7 π.μ. και ακόμα ήταν αγουροξυπνημένη.

On the way to the airport at 7am, bright eyed and ready to take on the next adventure! …….nope. Μια φωτογραφία που δημοσίευσε ο χρήστης Taylor Swift (@taylorswift) στις Οκτ 5, 2014, 5:03πμ PDT

9. Όταν η Lena Dunham έβγαλε selfie το σκύλο της.

When ya dawg tries to FaceTime you but you’re unavail

Μια φωτογραφία που δημοσίευσε ο χρήστης Lena Dunham (@lenadunham) στις Φεβ 29, 2016, 10:33μμ PST

10. Όταν ο Chris Pratt ταξίδεψε στο Πεκίνο και βρήκε αυτό το μπλουζάκι.

I ❤️ BJ I do. I mean I really do. And I for one am not afraid to admit it. I love Beijing. OK?! There. I said it. I ❤️BJ I feel so much better. #Beijing #China #tentemplesquare #JurassicWorldGlobalPressTour!!! #NextStopUK here we go! Μια φωτογραφία που δημοσίευσε ο χρήστης chris pratt (@prattprattpratt) στις Μάι 27, 2015, 12:00μμ PDT

11. Όταν ήταν τα γενέθλια της Mindy Kaling και απαίτησε να έχει δύο κομμάτια τούρτα!

I require two kinds of birthday cake for my birthday. my birthday was three days ago. I had birthday cake then too. #themindyproject

Μια φωτογραφία που δημοσίευσε ο χρήστης Mindy Kaling (@mindykaling) στις Ιούν 27, 2016, 6:49μμ PDT

12. Όταν η Elle Fanning έβγαλε τον φρονιμίτης της.

#peahead #nomorewisdom Μια φωτογραφία που δημοσίευσε ο χρήστης Elle Fanning (@ellefanning) στις Ιούλ 28, 2016, 12:05μμ PDT

13. Και όταν προτίμησε να κάτσει μέσα με φόρμες και ένα ποτήρι γάλα σε κυριλέ ποτήρι.

Halfway dressed to go out, but kinda just wanting to stay in your sweats and drink your milk out of a fancy glass #sundays

Μια φωτογραφία που δημοσίευσε ο χρήστης Elle Fanning (@ellefanning) στις Μάι 15, 2016, 6:59μμ PDT

14. Όταν η Melissa McCarthy και ο  Ben Falcone απέδειξαν ότι είναι fan του Χάρι Πότερ.

Ben and I in Hogsmeade this weekend! I’m now officially a wizard- I knew it!@universal_studio #HarryPotter Μια φωτογραφία που δημοσίευσε ο χρήστης Melissa McCarthy (@melissamccarthy) στις Μάρ 7, 2016, 9:35πμ PST

15. Και όταν η Ariana Grande απέδειξε ότι έχει μανία με το Pokémon Go.

*drops mic* gnight

Μια φωτογραφία που δημοσίευσε ο χρήστης Ariana Grande (@arianagrande) στις Ιούλ 25, 2016, 2:42πμ PDT

16. Όταν η  Anne Hathaway μοιράστηκε το εξάνθημα που έβγαλε εξαιτίας της νευρικότητας.

Proof that my «#ellendegeneres Nerves» are real… Watch me on @theellenshow today @disneyalice xx Μια φωτογραφία που δημοσίευσε ο χρήστης Anne Hathaway (@annehathaway) στις Μάι 24, 2016, 9:50πμ PDT

17. Και όταν ο Nick Jonas μας θύμισε ότι οι λεκέδες από ιδρώτα είναι ντροπιαστικοί όταν είσαι με το κορίτσι που σου αρέσει.

#tbt When you’re 13… hanging with your first crush and you’re trying to play it cool. #wheresmydeodorant

Μια φωτογραφία που δημοσίευσε ο χρήστης Nick Jonas (@nickjonas) στις Νοέ 12, 2015, 9:40μμ PST

18. Όταν ο John Boyega πέρασε τη Κυριακή του πηγαίνοντας στην εκκλησία μαζί με την μητέρα του.

Church run with mama #westunting Μια φωτογραφία που δημοσίευσε ο χρήστης BOYEGA (@jboyega_) στις Μάι 1, 2016, 5:01πμ PDT

19. Όταν η Brie Larson αναγνώρισε τι είναι σημαντικό στη ζωή.

#FONUTS !!!!! !!!!! !!!!!

Μια φωτογραφία που δημοσίευσε ο χρήστης Brie (@brielarson) στις Φεβ 27, 2016, 9:27πμ PST

20. Όταν η Amy Schumer έκανε αναπαράσταση τι συμβαίνει όταν βγάζεις παρόμοιες φωτογραφίες με τις Kardashian/Jenner στην πισίνα.

Paparazzi are everywhere Μια φωτογραφία που δημοσίευσε ο χρήστης @amyschumer στις Μάι 29, 2016, 9:47μμ PDT

21. Όταν η Taylor Swift και η Selena Gomez έπαιζαν στον κήπο.

Are we in the clear yet?

Μια φωτογραφία που δημοσίευσε ο χρήστης Selena Gomez (@selenagomez) στις Ιαν 15, 2016, 5:57μμ PST

22. Και τέλος, όταν η Adele έκλαιγε την ώρα της γυμναστικής!

getting ready… Μια φωτογραφία που δημοσίευσε ο χρήστης @adele στις Ιαν 6, 2016, 12:32μμ PST

Πηγή

Διαβάστε περισσότερα
Advertisement

Πρόσφατα άρθρα